We danced all night To the best song ever

By 14Monika141 - August 06, 2013

Hi guys I wanted write you something about summer fashion today.. so... I made this 3 pictures for you to  get some inspiration to what to wear in this summer, in next post it will be more pictures I promise :) But today there are only this 3, so I hope you will like it :)

(Ahojte, dnes som vám chcela napísať článok o letnej móde, takže som spravila tieto tri obrázky aby som vám dodala trošku inšpirácie že čo si obliecť v lete, v najbližšom článku bude viac obrázkov sľubujem :) Ale dnes sú len 3 takže sa vám dúfam budú páčiť :))
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 So this first picture. I love the combination of pink and white, I choosed this amazing pink bra, with this white lace blouse. For trousers choosed this denim shorts, for purse a pink one and for shoes these pink flip flops. For Accessories you can wear sun glasses, hair bow or some jewellery. 

(Takže prvý obrázok. Zbožňujem kombináciu ružovej a bielej, vybrala som túto úžasnú ružovú látkovú podprsenku s bielou čipkovanou blúzkou. Ako nohavice som zvolila riflové šortky, ružovú kabelku a ako topánky tieto ružové žabky. Ako doplnky k tomuto outfitu si môžete zvoliť slnečné okuliare, mašľu do vlasov alebo nejakú bižutériu.)The second one is this orange combination. I choosed this pretty one orange dress, I dont like so much dresses in this colour but I really like this one. For shoes I choosed this brown amazing high heels and for handbag this beautiful small one in old pink colour. For accessories you can wear again a hair bow (in gold colour), and some nail polish in same colour. I think this outfit is so girly and pretty.

(Ako druhý outfit som si zvolila túto oranžovú kombináciu. Vybrala som tieto krásne oranžové šaty, nemám rada šaty v oranžovej farbe ale tieto sa mi naozaj veľmi páčia. Ako topánky som zvolila tieto úžasné topánky ktoré sú hnedé a sú na vysokom podpätku, a ako kabelku túto krásnu malú kabelku v staroružovej farbe. Ako doplnky si k tomu môžete dať znova mašľu do vlasov (napríklad v zlatej farbe), a lak na nechty v rovnakej farbe. Osobne si myslím že tento outfit je veľmi dievčenský a krásny.)


And the last one is this city outfit, when you go out with your friends. I choosed for this outfit just a light blue jeans with dark blue blouse and you can also wear this denim vest. For shoes I choosed the dark blue high heels and for handbag this black one.

(A ako posledný som si zvolila outfit na taký mestský štýl, keď idete napríklad von s kamarátmi. Pre tento outfit som zvolila bledo-modré rifle s tmavomodrou blúzkou a taktiež si môžete k tomu obliecť riflovú vestu. Ako topánky som zvolila tmavomodré na vysokom podpätku a kabelku v čiernej farbe)

Do you like them ? Would you wear it ?? Which one do you like the most ?
(Páčia sa ti ? Nosila by si ich ? Ktoré sa ti páči najviac ?)

xoxo

 • Share:

You Might Also Like

4 komentárov

 1. ten druhy sa mi najviac paci

  http://myprettyblog48.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 2. Love your style the outfit choices are perfect lovely accesories too

  New followers

  Carrieanne x

  http://beautiesunlocked.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 3. Ten poslední se mi moc moc líbí,ale všechny jsou vkusně sladěnné :-)

  ReplyDelete
 4. Hned jsem si všimla tvého mobilu v profilovce, není to LG POP GD510? :D
  Jestli ano, tak jsme dvě majitelky :D
  Ty kalhoty a vestička se mi líbí nejvíc ♥ :))

  ReplyDelete